Alumni of the Oxford Gargoyles

Ordered by first appearance

2015

Jemimah Taylor, Emma Hall, Calypso Hetherington

2014

Gemma Lowcock (President 2015-16), Audrey Shi, Josie Perry (Publicity 2015-16), Olivia Williams, Lachlan Hughes (Musical Director 2015-16), Aled Walker (Treasurer 2014-15)

2013

Bethany Nixon, Ellen Edmondson, Elsa Field, Emefa Agawu, George Horgan, Daniel Overin (Treasurer 2015-16)

2012

Amelia Anderson (Publicity Manager 2013-14), Carmen Perez, Caroline Halls (Musical Director 2013-14), Emma Fox (President 2013-14), Samuel Rice (Webmaster 2015-16), Jacob Swindells (Musical Director 2014-15), Samuel Galler (Tour Manager 2013-14, Publicity 2014-15), Samuel Lee (Treasurer 2013-14, President 2014-15, Webmaster 2013-15)

2011

Becca Sharp (Musical Director 2012-13), Esther Carter, Rose Rands, Lauren Au (President 2012-13), Henry de Berker (Publicity 2012-13), Sasha Ockenden, Illias Thoms, Hamish Sabey-Corkindale (Treasurer/Tour Manager 2012-13)

 

2010

Aisling Campbell, Anna Ploszajski, Jack Cook, Dave Kell, Euan Campbell (Musical Director 2011-12), Anjali Joseph (Vice President 2011-12), John Linnett (President 2011-12), Tara Mansfield (Treasurer 2011-12)

 

2009

Sian Morten, Tanya Sen, Brigette Manion, Jeffrey Powell, Hannah Thompson (Tour Manager 2010-11), Lois Howarth (Treasurer 2010-11), Alexander Kaiserman (Musical Director 2010-11), Alexander Hunt (President 2010-11)

 

2008

Hannah Padmore, Genevieve Dawson (President 2009-10), Andrew Bartlett, George Chambers (Musical Director 2009-10), Daniel Bloch, Francis Newson (Treasurer 2009-10)

 

2007

Rhiannon Drake (Secretary 2008-09), Alice Gimblett (Treasurer 2008-09), Freya Ward-Smith (President 2008-09), Callum Au (Assistant Musical Director 2008-09), Daniel Thompson (Musical Director 2008-09), Jisung Park

 

2006

Lucy Crehan, Emma Ladell (Assistant Musical Director 2007-08), Paarul Shah (Secretary 2007-08), Natasha Lytton (Vice President 2007-08), Woody Lewenstein (Musical Director 2007-08), Andrew Elliot (Treasurer 2007-08), Edward Randell (President 2007-08)

 

2005

Emma Ballantine Dykes (Assistant Musical Director 2006-07), Gill Frah, Mai Vu (Secretary 2006-07), Matt Wenham, Ryan Jacob, David Abelman (Musical Director 2006-07), Robert Frater (Treasurer 2006-07

 

2004

Claire Eadington, Erin Davidson, Anoushka Kenley (Assistant Musical Director 2005-06), Chris Bryan (Musical Director 2005-06, President 2006-07), Jim Dufton

 

2003

Lucy Daye, Charli Massey, Rosie Sleightholme, Alex Johnson, Micha Lazarus, Roger Larocca, David Frenk, Andrew Seabright

 

2002

Alice Shepherd, Josie Pearson, Karen Nelson (President 2004-05), Lucy Counter (Assistant Musical Director 2004-05), Jessica Fechtor, Mark Schaan, Tom Lane (Co-Musical Director 2003-04), Phil Matias, Johannes Haushofer

 

2001

Kari Moffatt, Julia Cordey (Co-Musical Director 2003-04), Susie Braun, Ying Fu, Alex Lavy, Alex Luck (President/Musical Director 2002-03), Oli Knox, Simon Heather, Justin Jampol, Mark Anderson

 

2000

Johanna Budd, Latitha Lyadurai, Amy Matthews (President 2001-02), David Shepherd, Andrew Humphrey, Donovan Rees, John Rendel

 

1999

Kristin Hayes, Olivia Tebbutt, Paula Jackson, Lucy Maddox, Tom Foster-Carter (Vice President 2000-01), Paul Eros, Sebastien-Francois Brack, William Snell

 

1998

Darcy Karsne, Katie Seaton, Laura Taylor, Vicky Crawford, Divya Seshamani (Musical Director/President 1998-99), Emily Shepard, Jemma Masson, Hannah Harper (Musical Director/President 1999-2000), Javier Colayco, Tom Lambourn (President 2000-01), Alex Lawrence, Ben Rowswell, Mark Tannk